Anna Nocoń

ANNA NOCOŃ PRYWATNIE

Jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Mieszka w Mikołowie z mężem Tomaszem, córką Zosią, synem Maćkiem oraz dwoma psami. Urodziła się w 1975 roku w Katowicach.

Jako zodiakalne Bliźnięta z wiecznie młodym umysłem, Anna jest konsekwentna, uparta, odważna, z duszą artystyczną i wrażliwym sercem. Marzycielka, wizjonerka i szamanka. Wierzy w rzeczy niemożliwe. Jest zaangażowana we wszystko co robi. Realizuje cele, najpierw prywatne, potem zawodowe. Upada się i podnosi. Wyciąga wnioski i skutecznie zmienia Świat. Sama pisze scenariusz swojego życia, w którym odgrywa główną rolę: jest aktorką, reżyserem i krytykiem. Znalazła swoją drogę życia i kroczy po niej świadomie. Czytaj więcej…

Historia

W 1990 roku byłam 15 letnią dziewczyną: skromną, nieśmiałą, zbyt wystraszoną i niepewną by  móc się wyróżnić okularnicą z głową pełną marzeń. W domu kochający ale zachowawczy rodzice myślący o tym jak przetrwać. W Polsce właśnie upadła komuna i zaczynamy żyć w wolnym kraju. Nie wiem skąd i dlaczego ale wiem, wiem że Świat ma coś więcej do zaoferowania niż szarą,przytłaczającą zwykłość dnia, w którym trzeba walczyć o lepsze jutro.

Marzenie pierwsze

Marzenia o zostaniu malarką i sławną artystką towarzyszyły mi od zawsze. Otoczenie zweryfikowało moje plany a życie napisało własny scenariusz. Marzenie okazało się płonne. Wgrał realizm i brak wiary w siebie.

Marzenie drugie  

Zdolne ręce, jasny umysł, empatia i chęć zmiany Świata. Do tego stabilność finansowa?

Postanowiłam zostać lekarką, podjęłam przygotowania do aplikowania na medycynę…Zupełnie niepotrzebnie. Zbyt długie i kosztowne studia, sceptycyzm rodziców, brak wsparcia i znowu ten przytłaczający brak wiary w siebie To nie mogło się udać.

Marzenie trzecie

Kim możesz zostać, gdy masz wielkie serce  pełne miłość do ludzi i  duże pragnienie bycia potrzebną, kochaną i wystarczająco dobrą? MATKĄ! Postanowiłam zostać matką! wtedy  wydawało mi się to najbardziej genialnym odkryciem wszechczasów. Znajdę cudownego chłopaka, urodzę dziecko i będę najlepszą mamą i żoną na Świecie!

Skończyłam studia, miałam dobrą pracę, chłopaka i cudowną młodość. Wyszłam za mąż i… dowiedziałam się, że nie mogę mieć dzieci. Konsekwencja wcześniej przebytych operacji? Łzy, rozczarowanie, smutek, po marzeniach zostało wspomnienie. Czy po raz kolejny ważne życiowe decyzje są zniszczone, bo nie jestem wystarczająco dobra? Czy naprawdę realizowanie własnych marzeń może być aż tak trudne? Oczywiście, że może. Ale wcale nie musi…

To właśnie wtedy, właśnie uczuciu bólu, ale i buntu, zaczęłam budować swoją siłę. Zaczęłam żyć inaczej i szukać nietypowych rozwiązań. W końcu jeśli chcesz w życiu Coś zmienić, musisz Coś zmienić. Nie można iść utartymi ścieżkami i powielać ciągle te same scenariusze w oczekiwaniu, że nadjedzie Nowe. Bardzo stara prawda, słowa Alberta Einsteina.  Zaczęłam więc iść pod górę rzucając sobie nowe wyzwania i podejmując próby udowadnia sobie i Światu, że można zmienić rzeczywistość. Czy byłam zarozumiała? Ależ skąd! Byłam odważna i konsekwentna.

Zaczęłam uczyć się i korzystać z refleksoterapii, masażu i potęgi umysłu. Kierowałam się intuicją ufając bezgranicznie i wierząc, że musi w życiu być coś więcej, niż tylko to, co postrzegają nasze zmysły. Ciekawość świata, potrzeba zmian, podróże i ludzie, których spotykałam zaczęły zamieniać moje zainteresowania w pasję.

Dziś jestem masażystką, kosmetolożką, terapeutką i szkoleniowcem. Mentorką dla wielu Kobiet. Prowadzę własny biznes i dzielę się swoją wiedzą. Wykorzystuję ręce, umysł i serce, by zmieniam Świat i życie ludzi. Zrealizowałam wszystkie swoje marzenia. Mam kilka nowych w zanadrzu… 

Jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójkę wspaniałych dzieci, zaszłam w ciążę wbrew diagnozom lekarzy. Tamtego dnia, w momencie gdy podjęłam decyzję, że nie zgadzam się z tym co daje mi Świat, zmieniło się wszystko. Nastąpiła eksplozja energii w moim sercu i umyśle. W momencie, w którym wzięłam odpowiedzialność za całe swoje życie zaczęłam Tworzyć swoją przyszłość.

Nie mamy wpływu na przeszłość, nie możemy napisać nowego początku naszej historii. Zawsze jednak, zawsze mamy wpływ na to, jak będzie wyglądał jej koniec. Zawsze zaczynaj zmiany od zmiany myślenia, bo początek wszelkich zmian jest w Tobie. Zaufaj sobie. Napisz scenariusz życia i zagraj w nim główną rolę.

Czy jesteś gotowa? Nie martw się o to, nigdy nie będziesz. Ja też nie byłam, właśnie dlatego odniosłam sukces.

Biografia

Anna Nocoń prywatnie

Jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Mieszka w Mikołowie z mężem Tomaszem, córką Zosią, synem Maćkiem oraz dwoma psami. Urodziła się w 1975 roku w Katowicach.

Jako zodiakalne Bliźnięta z wiecznie młodym umysłem, Anna jest konsekwentna, uparta, odważna, z duszą artystyczną i wrażliwym sercem. Marzycielka, wizjonerka i szamanka. Wierzy w rzeczy niemożliwe. Jest zaangażowana we wszystko co robi. Realizuje cele, najpierw prywatne, potem zawodowe. Upada się i podnosi. Wyciąga wnioski i skutecznie zmienia Świat. Sama pisze scenariusz swojego życia, w którym odgrywa główną rolę: jest aktorką, reżyserem i krytykiem. Znalazła swoją drogę życia i kroczy po niej świadomie.

Anna Nocoń kompetencje

Studia z zarządzania i marketingu dały podstawy ekonomii i otworzyły umysł ma biznes. Pracowała w korporacji, poznała świat możliwości i własnych ambicji, nauczyła się wiele. Swoją ścieżkę rozwoju i edukacji skierowała jednak na inne tory. Inspiracje i pasje związane psychologią, zdrowiem i ludźmi ujawniły jej szczególne umiejętności – zdolność komunikowania się z ciałem, nie tylko własnym. Sztuka masażu otworzyła Nowy Rozdział jej życia. Zaczęła zdobywać wiedzę specjalistyczną oraz postawiła na własny rozwój nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Szkoły, miejsca, mentorzy i nauczyciele, którzy mieli istotny wpływ na jej rozwój:

 • 4 miesięczny pobyt w Tradycyjnej Szkole Masażu Tajskiego w Tajlandii, inspiracje ludźmi, inną kulturą i życiem, którego nie znała,
 • Szkoła Terapii Naturalnych Medikon w Warszawie wprowadzenie do masażu i terapi naturalnych,
 • Hiszpański Instytutu De Terapies Manuale – Szkoła Masażu Heleny Zemskowej, masaż i innowacyjne podejście pracy z ciałem,
 • Rosyjski Manualistic Aestetic School dr Schurevicha: masaż i kosmetologia, inspiracja pięknem i naturalnymi metodami anty aging,
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa, wydział Medyczny: Kosmetologia,
 • ,Śląska Wyższa Szkoła Medyczna: studia podyplomowe Kosmetologia,
 • Twórczość dr. Richarda Bartleta – matryca energetyczna,
 • Zachodni mówcy motywacyjni Harve Ecker, i Tonny Robins – mentorzy i intelektualiści biznesu – nowe spojrzenie na biznes i własne możliwości,
 • Edukacja w londyńskim Public Speaker Academy – Andy Harrington jak skutecznie budować własny biznes i mówić o nim na scenie,
 • Intuicja, astrologia, wiara i siła działania – Astrolilith Ewa Kornafel,
 • ? i wiele, wiele innych wspaniałych osób oraz publikacji i warsztatów, które ciągle pojawiają się i wpływają na nieustanny rozwój, świadomość bytu i wiarę we własne nieograniczone  możliwości.

Anna Nocoń zawodowo

Właścicielka marek: AnnANocon health&beauty, kosmetyków naturalnych AnnANocon Oil Therapy oraz panelu szkoleniowego Beauty Business Consulting.  Od piętnastu lat tworzy markę opartą na własne filozofii piękna. Kocha to co robi i kocha ludzi z którymi i dla których pracuje. Mówi często: Piękny umysł tworzy piękną rzeczywistość.

Stworzyła wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób. AnnANocon health&beauty – Gabinet Kosmetyki Holistycznej i Terapii Naturalnych. Sukcesy odnosi dzięki zaangażowaniu w pracę, dobrą intencję, wiedzę kosmetologiczną, psychologię, astrologię, terapie naturalne, równowagę emocji i pozytywne myślenie?  a wszystko po to, by poprawiać ludziom samopoczucie, zdrowie i urodę. Psychokosmetyka i kosmetyka emocjonalna  to nowe trendy, których jest Liderką.

Obecnie studiuje oraz wykłada na najbardziej Ekskluzywnej Uczelni Świata zwanej Życiem. Na co dzień jest masażystką, kosmetolożką, nauczycielką, trenerką i mentorką dla wielu ludzi. Prowadzi warsztaty, indywidualne sesje terapeutyczne, szkolenia dla szkół  oraz projekty dedykowane dla firm.

W 2016 roku założyła Beauty Bussiness Conslting, gdzie uczy w jaki sposób działać, rozwijać się i odnosić sukcesy z życiu prywatnym oraz zawodowym.

Mentorka

Nasza wewnętrzna spójność wynika z integracji trzech płaszczyzn naszego istnienia: ciała  umysłu i ducha. Ciało i umysł i duch to jedność. Nie ma możliwości oddzielenia tych trzech bytów.

Piękny umysł tworzy piękną rzeczywistość

Świat można urządzić, zaprojektować na swój sposób, czyli tak, jak nam odpowiada najbardziej.  Umysł, myślokształty, obrazy które oglądamy oczyma wyobraźni wpływają na naszą codzienność i nasz byt. Jeśli codziennie rano widzisz w lustrze kogoś kogo sympatycznego,swoją uśmiechniętą i zadowoloną twarz, to jest to również obraz Twojego wnętrza. Takie są Twoje prawdziwe emocje.  

Jednak nie wystarczy się uśmiechnąć, nasza psychika jest czułym instrumentem, trzeba autentycznie polubić siebie, pokochać to, co się robi, uwierzyć, że duch nie stoi w sprzeczności z materią, zrozumieć, że wszystko, co nas spotyka jest aktem naszej woli.

Moim celem jest wspieranie ludzi w podążaniu drogą samoświadomości

Dzieląc się swoim doświadczeniem, chcę  Ci pokazać, że piękno i bogactwo lubią się wzajemnie, a bogactwo materialne jest efektem świadomego samokształcenia, świadomego wyboru drogi, którą kroczymy. Samoświadomość, rozwój wewnętrzny i zewnętrzny dostatek są nawzajem mocno powiązane.

Czy jesteś gotowa by zmienić swoje życie i dostać od losu to czego pragniesz?

Czy jesteś gotowa na zmiany?

Zapraszam na szkolenia. Nauczę Cię jak zaprojektować swoje życie.

Produkty ze sklepu

MAXCLINIC ILLUSTARS, rozświetlający podkład o działaniu liftingującym i przeciwzmarszczkowym
MAXCLINIC ILLUSTAR, rozświetlający podkład o działaniu liftingującym i przeciwzmarszczkowym
Podkład rozświetlający MAXCLINIK ILLUSTAR nadaje blasku skórze w każdym wieku, idealnie dopasowując się do karnacji, nie pozostawiając efektu...
MAXCLINIC PURITEATOC OIL FOAM
MAXCLINIC PURITEATOC OIL FOAM
Rozświetlająca oliwka do mycia twarzy. Delikatna, bogata mikropianka, która myje, odświeża, usuwa sebum, wszelkiego rodzaju...
ART REUM BALSAM Z ARNIKĄ
ART REUM BALSAM Z ARNIKĄ
Balsam ma zdolność do łagodzenia wszystkich problemów spowodowanych przypadkowymi epizodami na mięśniach, ścięgnach i stawach. Ułatwia...
LAKSHMI CRIO GAMATHI – chłodzący krem cellulit obrzękowy
LAKSHMI CRIO GAMATHI – chłodzący krem cellulit obrzękowy
KORZYŚCI  Szybko i skutecznie zmniejsza uczucie ciężkości i zmęczenia nóg już od pierwszego zastosowania. Kasztanowiec, mięta pieprzowa, ruszczyk...

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Rozumiem